جمعه 21 مرداد 1401

درباره شرکت تهویه فراز ایرانیان

گروه صنعتی تهویه فراز در راستای ارایه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز باشد از سال 1379 شروع به فعالیت ، تولید و ارایه خدمات در زمینه لوله های خرطومی انتقال هوا و ذرات (فلکسیبل) از جنس آلومینیم، PVC ، کانال خرطومی با عایق الاستومری ، پلی استر ، کومبی ، برزنتی ، IFD ، PU و همچنین کانال اسپیرال (گالوانیزه ، استیل و آلومینیوم) جهت مصرف در محل هایی چون ساختمان های مسکونی ، تجاری ، کارخانجات ، هتلها، صنایع چوب ، معادن، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، سالنهای نمایش ، رستورانها، کافی شاپها ، فست فودها، فروشگاهها، پاساژها، سالنهای ورزشی، استخرها ، مجتمع های داروسازی ، گلخانه ها، محیط های پاک (اتاق تمیز ) ، انبارها و سردخانه ها و فرودگاه ها ... نموده است. و درگام بعدی نسبت به تولید انواع دریچه های تنظیم هوا (آلومینیومی و پلاستیکی به صورت چهار گوش و گرد ) و انواع دمپر بین کانالی (دستی و برقی) و همچنین طراحی و اجرای انواع کانال هوا ساز و کانال پیش عایق پلی یورتان و همچنین طراحی و اجرای سیستم شوتینگ زباله و همچنین طراحی و اجرای سیستم دودکش صنعتی اعم از دودکش موتور خانه ،آشپزخانه رستورانها و فست فودها و همچنین طراحی و اجرای سیستم هود صنعتی آشپزخانه رستورانها ، کافی شاپ ها ، فست فود ها و کارخانجات صنعتی و آزمایشگاههای صنعتی و پزشکی و تجاری و همچنین ورقکاری و اجرای فلاشینگ نما نموده است .

مشاوره و فروش ( 09121233942 ​- 02144069330 )    More

 

کانال خرطومی هوا فلکسیبل و بست

با توجه به نیاز روزافزون به سیستم های نوین در زمینه ی تهویه ی مطبوع در سالهای اخیر این شرکت فعالیت خود را در زمینه ی تولید و ارایه ی انواع کانالهای خرطومی هوا تعمیم داده است.این نوع کانال فلکسیبل به علت انعطاف بی نظیر در مسیرنصب و همچنین سبکی، سهولت و سرعت در نصب به شدت مورد توجه کارفرمایان ومهندسین در پروژه های ساختمانی، تجاری، مسکونی و اداری قرار گرفته .انواع مختلف این کانالها تحت عناوین فلکسیبل با عایق الاستومری، برزنتی، PVC ، فویلی آلومینیومی، IFD ، پلی استر ، PU و خرطومی مکش، برزنتی ، فلکسیبل نسوز در قطرهای مختلف تولید می گردد. از این محصولات به عنوان داکت رابط جهت مکندگی و دمندگی در دستگاه های صنعتی و تاسیساتی به کار برده می شود. انعطاف پذیری کار را برای نصب و اجرا بسیار آسان نموده است

تولید و نصب کانال اسپیرال هوا

این شرکت با تولید انواع کانال اسپیرال (گالوانیزه، استیل و آلومینیوم)به همراه اتصالات مربوطه ازقبیل زانو، سه راه، چهارراه و تبدیل هوا آماده ارایه خدمات طراحی، ساخت، نصب و اجرای سیستم های انتقال هوا در پروژه های صنعتی، ساختمانی، تجاری و اداری می باشد. ساختار این نوع کانال از نوارهای گالوانیزه، استیل و یا آلومینیوم با ضخامت ​0/5 الی 2 میلیمتر به صورت مارپیچ ودر سایزهای 10- 12- 15- 18- 20- ​22/5- 25- 30- 35- 40- 45- 50- 55- 60- 65- 70- 75- 80- 90- 100- 110- 120- 130- 140- 150- 160 سانتیمتر و در طول 3 متر تولید میگردد. در فضاهایی که کانال اسپیرال به صورت اکسپوز(نما) اجرا می گردد میتوان با استفاده از رنگ های متنوع بر روی بدنه کانال، فرم ایده آل در ظاهر محیط ایجاد کرد.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

تولید و ​نصب انواع دریچه تنظیم هوا

دریچه های تنظیم هوا به صورت کلی از سه نوع متریال توسط شرکت تهویه فراز تولید می شود:
دریچه های تنظیم هوا ازجنس آلومینیوم درانواع چهارگوش و گرد با رنگ کوره ای - دریچه های تنظیم هوا از جنس PVC (پلاستیکی) در انواع گرد و چهارگوش - دریچه های تنظیم هوا از جنس MDF (چوبی) با روکش PVC و پلی یورتان - دریچه های بازدید فن کویل در دو نوع آلومینیومی و MDF (چوبی) - دریچه شوت زباله از ورق استیل - دریچه بازدید تاسیسات از جنس آلومینیوم و MDF (چوبی) - دریچه هوای آزاد به صورت گریل یا مشبک از جنس آلومینیوم و MDF (چوبی) - دریچه های پادری از جنس آلومینیوم وMDF (چوبی) - انواع دریچه تایلی طرح خورشیدی - انوا صداگیر (سایلنسر) در مقطع چهارگوش و گرد

  • خدمات متفاوت ما

  • نحوه ارسال و نصب

  • سوالات متداول

تولید و ارایه انواع عایق الاستومری

عایق الاستومری تشکیل یافته از مواد سلولی انعطاف پذیر به صورت سلول بسته که در برابر انتقال حرارت وبرودت مقاومت خوبی دارد.عناصرعایق سلول بسته از مقاومت قابل قبولی در برابر عبور بخار آب برخوردار است به طوریکه پس از اجرا ونصب به عامل و حایل دیگری برای حفاظت در برابر بخار​، رطوبت وآب نیازی نیست. به علت مقاومت بالای این نوع عایق در برابر انتقال حرارت و بخار و همچنین خاصیت انعطاف پذیرو قابلیت تاب خورندگی باعث شده که از این نوع عایق در بدنه داکت های سرمایشی، لوله کشی و تهویه مطبوع به کار رود. مهمترین مزیت عایق الاستومری نسبت به پشم شیشه، پاک و غیر سمی بودن آن و طول عمر بیشتر می باشد.

هود با انواع فیلتر و دودکش صنعتی

تهویه فراز در زمینه تصفیه هوای آلوده به دود و غبار در محیط آشپزخانه‌های صنعتی و محیط آلاینده کارخانجات ، آزمایشگاهها ، رستورانها ، کافی شاپها و فست فودها اقدام به فعالیت گسترده در ساخت و نصب هود صنعتی نموده است . در این زمینه لازم به توضیح است که هود صنعتی از سه نوع ورق استنلیس استیل ، گالوانیزه و آلومینیوم تهیه و اجرا می گردد . این گروه صنعتی همزمان با تهیه و اجرای هود صنعتی نسبت به ساخت و نصب دودکش و هواکش هود نیز اقدام نموده است. سیستم هود صنعتی به سه بخش بدنه هود ، دودکش هود و هواکش (سانتریفیوژ) هود تقسیم می شود. ​ما آماده ارایه انواع خدمات می باشیم .

طراحی و اجرای سیستم شوتینگ زباله

در ساختمانهای بلند مرتبه و برجهای مسکونی استفاده از سیستم شوتینگ زباله امری اجتناب ناپذیر و قطعی می باشد. ساختار این محصول از داکتی با سطح مقطع گرد از جنس ورق استیل یا گالوانیزه تشکیل شده که از اجزایی چون داکت اصلی، داکت ونت، سه راهی شستشو، دریچه شوت زباله، ساپورت، سه راهی خروجی زباله در طبقات، سیستم شستشو، کاور صداگیر، سرعت گیر، کامپکتور، ترولی و فن هواکش تشکیل شده است. متراکم نمودن و گرفتن شیرابه زباله به صورت کاملا اتوماتیک وظیفه دستگاه کامپکتور می باشد. سیستم شستشو نیز باعث جرمگیری از بدنه داکت شوت می شود تا از شیوع باکتری و میکروب در محیط جلوگیری نماید.

کانال هواساز گرد و چهارگوش

طراحی، ساخت ونصب انواع کانالهای گرد وچهارگوش صنعتی جهت ​تهویه ی مکانهایی چون سالنهای تولید کارخانجات، بیمارستانها، ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و ورزشی از ورق گالوانیزه، آلومینیوم واستیل با ضخامتهای ​0/5 الی 3 میلیمتر با متعلقات از قبیل فلنچ، ساپورت، عایق ،دمپر و دریچه در ابعاد مختلف جزو تعهدات شرکت می باشد. بهای ارزان، مقاومت بالا، نصب آسان، سرعت زیاد انتقال هوا، تعویض آسان برای هر نوع سازه استفاده از این نوع کانال را در پروژه های صنعتی مورد اقبال قرار داده است.

دمپر بین کانالی و انواع پلانیوم باکس

به منظور کنترل میزان هوای عبوری از کانال هوا، از دمپر استفاده می گردد. به وسیله ی این محصول می توانیم دٍبی جریان هوای درون کانال یا پشت دریچه های هوا را تنظیم و یا قطع نمود. دمپر بین کانالی از یک یا چند پره در داخل ساختار خود تشکیل شده است که این پره ها به وسیله ی اهرمهای خاص و به هم متصل با دو نوع دستگیره دستی و موتور الکتریکی به گردش و حرکت درمی آیند ​و با حرکت این پره ها با سهولت بالا  دمپر امکان کنترل و تنظیم میزان عبور هوا را پیدا خوهد کرد  . 

فلاشینگ نما، شیروانی، آبرو، نمای پیشانی

از فلاشینگ جهت پوشش روی دیوارها و نمای ساختمان ها در برابر عوامل سایشی از قبیل برف و باران و همچنین آببندی سطح روی دیوارها و سطوح منفصلٍ نمای ساختمانها و نیز زیبا سازی فرم و شکل نمای ساختمان استفاده می شود . که از سه نوع ورق رنگی ، روغنی و سیاه از ضخامتهای بین 0/​5 تا 3 میلیمتر تهیه می گردد. در راستای این خدمات، اموری چون اجرای پوشش سقف سوله ها، کارخانجات، گلخانه ها، ساختمان های ویلایی، نورگیرها، سالن های ورزشی، پارکینگ و آلاچیق قابل انجام می باشد.

دودکش موتورخانه با انواع کلاهک بام

طراحی، ساخت و اجرای سیستم دودکش موتورخانه به لحاظ اصول مهندسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین جهت متناسب با فشار و درجه حرارت مشعل دیگ های موتورخانه، دودکش نیز با مشخصات فنی مورد نیاز ساخته و اجرا می گردد. جنس و ضخامت ورق دودکش متنوع می باشد.جهت ساخت دودکش، از ورق گالوانیزه، سیاه و روغنی استفاده می شود که شامل قطعاتی چون لوله ی راسته، زانو، تبدیل و سه راه می باشد که با فلنچ یا به صورت اورلب به هم متصل می شوند. لازم به ذکر است نصب کلاهک دربام به صورت "H" یا "پره ای" جزو الزامات سیستم دودکش بوده و جزو قوانین ایمنی می باشد . 

تولید قطعات سفارشی از انواع ورق

ساخت و نصب انواع قطعات و پلانیوم باکس ها از انواع ورق گالوانیزه، آلومینیوم واستیل دردستور کار این شرکت می باشد که بنا به درخواست کارفرما قطعات متنوعی از انواع ورق مثل قطعات حجمی و دکوراتیو از استیل یا باکس های تبدیل جهت دهانه دستگاه های دمنده یا مکنده و یا انواع باکس هایی که پشت دریچه های هوا تعبیعه می شوند و هوای داکت را به دریچه هوا منتقل می کنند توسط این شرکت تولید و نصب می گردد. ضمنا ​قبول سفارشاتی چون اجرای انواع ورق کاری روی سطوح درب های بیمارستانی و یا ساخت انواع کابینت ها​ و سینک های استیلٍ صنعتی جهت محیط های بهداشتی جزو تعهدات شرکت ما می باشد.

دریچه بازدید فن کویل

دریچه بازدید فن کوئل با دو جنس آلومینیوم بارنگ کوره ای و چوبی  MDF توسط این شرکت تولید می شود.لازم به ذکر است دریچه های بازدید آلومینیومی خود به دو دسته لولایی و وزنه ای تقسیم می شود و هر دسته نیز شامل انواع مدل از جمله گل سقفی، شیاردار (گریل)، خطی یک طرفه و دو طرفه، مشبک پشت توری و پانچ می باشد. دریچه های بازدیدٍ چوبی نیز از جنس MDF با روکش PVC و پلی یورتان بوده که در مدل های شبکه ای، گل سقفی 45 درجه ساده و طرح دار، گل سقفی کلاف دوبل و وزنه ای با مکش خطی تولید می شود.استفاده از دریچه های بازدید چوبی MDF در شهرهای شمالی و محیط های مرطوب توصیه نمی گردد.